Get Adobe Flash player

Miesięczne archiwum: Kwiecień 2015

Dnia  09 kwietnia 2015 r.  w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Krotoszynie  odbyły się eliminacje Powiatowych Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK dla szkół ponadgimnazjalnych .Organizatorami byli, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Krotoszynie i Starostwo Powiatowe w Krotoszynie oraz Komenda Powiatowa PSP w Krotoszynie.

W organizację Mistrzostw tego roku włączyła się firma Dino Polska S.A. oraz nadawca kanału FOX dostępnego w cyfrowej telewizji kablowej PROMAX, fundując nagrody dla startujących drużyn, za co organizatorzy bardzo dziękują.

Mistrzostwa polegały na rozwiązaniu testu oraz ćwiczeniach praktycznych, podczas których uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu udzielenia pierwszej pomocy oraz kształtowania współpracy w grupie.

 

Czytaj dalej

PROTOKÓŁ   KOŃCOWY

Do protokółu nr 000206 do 000210 oraz 0066  do 0077  z wyceny i rozdawnictwa paczek żywnościowych z okazji Świąt Wielkanocnych  2015r.

Paczki zrobiono z artykułów spożywczych zebranych w supermarketach do koszy, darowanych przez społeczeństwo.

W dniu 09.04.2015r. komisja sprawdziła listy potwierdzające odbiór paczek żywnościowych. Paczki te wydano w okresie przedświątecznym rodzinom bezrobotnym lub o bardzo niskich dochodach z gminy i miasta Krotoszyn.

Komisja stwierdziła, że paczki wydano 58 rodzinom,  o średniej wartości 29,76zł dla każdej rodziny.

Ogólna wartość wydanych artykułów wynosi 1 726,20 zł.