Get Adobe Flash player

Dzień dobry,

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krotoszynie informuje, iż otrzymaliśmy materiały graficzne do tegorocznej kampanii związanej z 1%.

Rok 2020 okazał się niestety rokiem pandemii i PCK dało się poznać przede wszystkim jako organizacja reagująca na kryzysy i wspierająca najbardziej potrzebujących: seniorów, osoby samotne, rodziny. Dlatego też w kampanii chcieliśmy do tego nawiązać i użyliśmy zdjęcia obrazującego to wsparcie. Jest ono jednocześnie na tyle uniwersalne, że może obrazować również wsparcie po prostu rodzin i dzieci czy potrzebujących czyli jednej  z grup, której najczęściej pomagamy. Całość łączy hasło „Pomóż nam pomagać”, które nie jest nowe, ale z którym od lat się identyfikujemy i go używamy w różnych akcjach.

Pod tym linkiem znajdą Państwo zarówno plakaty (również pliki do druku), jak i grafiki do social mediów i baner na www:

POBIERZ MATERIAŁY

 

UWAGA!

Przypominam, że zgodnie z rozporządzeniem z 2018 roku na materiałach wizerunkowych kampanii 1% OPP zobowiązane są o dodatnie informacji o finansowaniu kampanii ze środków pozyskanych w ramach kampanii 1%. Natomiast jeżeli kampania finansowana jest ze środków własnych OPP, to nie ma takiego wymogu. Dlatego też przesyłam Państwu 2 wersje grafik.

Link do rozporządzenia: https://www.iwop.pl/assets/Uploads/Dokumenty/D2018000205301.pdf

Jeśli Państwo zdecydują się na odpis na PCK prosimy z dopiskiem KROTOSZYN.

Z góry serdecznie dziękuję !!!!

Pozdrawiam;
Krzysztof Kierzek – Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Krotoszynie